O nas

Nasz salon to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce

Aqua Show powstało z pasji i chęci prezentacji akwarystyki naturalnej. Głównym celem było stworzenie nie tylko sklepu akwarystycznego, lecz przede wszystkim galerii akwariów w której prezentowane będą nasze prace. Organizujemy również warsztaty akwarystyczne dla sympatyków podwodnego świata.

Czytaj dalej...

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu akwariów na zamówienie, zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Prace nad zaaranżowaniem zbiornika traktujemy zawsze indywidualnie i staramy się je realizować na najwyższym poziomie z dbałością o każdy detal.

Częścią naszej oferty jest również serwisowanie akwariów. Działamy codziennie na terenie Warszawy i okolic. Przez naszą pracę pragniemy Państwa zainspirować oraz zaprosić do wspólnej podróży w świat aquascapingu.

Posiadamy stacjonarnie największy wybór materiałów aranżacyjnych w całej Polsce. W stałej sprzedaży oferujemy kilka ton kamieni i korzeni dekoracyjnych, które zostały przez nas starannie wybrane.

Do państwa dyspozycji znajduje się u nas piaskownica pomocna podczas przygotowywania kompozycji „na sucho”, przed włożeniem do akwarium. W sprzedaży mamy również już gotowe, przygotowane przez nas wcześniej aranżacje.

Chcemy sprostać Państwa najwyższym wymaganiom. Pracujemy tylko na wielokrotnie sprawdzonych przez nas produktach. Dzięki temu mamy pewność, że to co polecamy, spełni Państwa oczekiwania.

Pomożemy odkryć lekkość i prostotę natury, jej balans oraz majestatyczność, która uczy i pozwala odetchnąć od codziennego zgiełku i gonitwy.

Kontakt

Aqua Show w telewizji, radiu i prasie.

Kliknij w zdjęcia poniżej i przeczytaj o naszych osiągnięciach.